iml

Animaci nelze přehrát.

Anténní a satelitní technika

V současné době provádíme komplexní řešení pro digitalizace pro panelové domy a bytová družstva včetně konzultací a vybrání vhodné technologie pro realizaci. Naše firma se také zabývá realizací měřících protokolů pro zjištění stavu anténních rozvodů.
Anténní technika
 • Prodej, opravy a montáže antén, rozvodů a dalšího zařízení pro příjem pozemního vysílání TV
 • Rekonstrukce stávajícího nebo instalace nového anténního systému v rodinných domcích. Kompletní řešení od vypracování nabídky dle požadavků zákazníka až po dodání a realizaci. Možnost kombinace pozemního a satelitního příjmu. Záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka.
 • Prověření možností příjmu pozemního digitálního vysílání (DVB-T). Měření signálu a provedení potřebných úprav na vašem stávajícím anténním systému pro kvalitní a spolehlivý příjem DVB-T
 • Dodání přijímače (set-top-boxu) pro příjem DVB-T včetně jeho instalace

Přijímače DVB-T (set-top-boxy)

Nabízíme dodání kvalitních přijímačů DVB-T (set-top-boxu) v různých cenových kategoriích dle vašich požadavků. Výhodou je že obdržíte přijímač splňující přesně vaše požadavky a bude vám dodán až domu včetně jeho instalace, naladění a předvedení. Případnou reklamaci vyřídíte jedním telefonátem bez nutnosti jej vozit někam na prodejnu a bez dalších podobných výdajů a starostí. Dodávám pouze přístroje s prověřenou kvalitou a spolehlivostí.


Satelitní technika

Nabízíme kompletní dodávku satelitního zařízení včetně instalace. Dle vašich požadavků poradíme a doporučíme nejvhodnější a spolehlivé zařízení, vypracování cenové nabídky je zdarma.

Výhody:
Je dodáno zařízení přesně odpovídající vašim požadavkům. Sestaveno je vždy z kvalitních komponentů, které se v praxi osvědčily a jsou zárukou dlouhodobě spolehlivého provozu.
Záruka na dodané zařízení včetně práce je 24 měsíců. Po tuto dobu jste zcela bez starostí a zbytečných výdajů protože není třeba nikam nic vozit a podobně. V případě závady stačí jeden telefonát a záruční oprava bude provedena přímo u vás.

Dodávaná zařízení:
Dodávka obsahuje parabolu s LNB konvertory, koaxiální kabely a veškerý ostatní materiál dle potřeby, přijímač s kartou Skylink Standard, kompletní instalaci včetně naladění a setřídění programů, předvedení a seznámení s obsluhou. Jsou dodávány především přijímače Topfield a Technisat atd. dle přání zákazníka a vždy pouze s licencovaným originálním dekodérem karet.

Na prvním místě je kladen důraz na kvalitu a spolehlivost celého zařízení. Při dodávce nepoužíváme hotové satelitní komplety ale celé zařízení sestavujeme individuálně dle požadavků zákazníka a zásadně z komponentů které se v praxi osvědčily svou kvalitou a spolehlivostí.


Přijímané programy:

České a slovenské programy:

Součástí dodaného zařízení je dekódovací karta Skylink standard pro neomezený příjem základních českých a slovenských TV programů s možností rozšíření programové nabídky o další volitelné programy.

Aktuální přehled programové nabídky Skylink.

Zahraniční programy:

Příjem velkého množství volných (nekódovaných) televizních i rozhlasových programů z následujících satelitů:

 • Astra 1
  (mluvené převážně německy, dále anglicky, francouzsky, italsky, polsky španělsky, turecky atd.)
  Přehled volných programů satelitu Astra1
 • Astra 2
  (mluvené převážně anglicky)
  Přehled volných programů satelitu Astra2, EuroBird
 • HotBird
  (německy, anglicky, italsky, arabsky, polsky, portugalsky, srbsky, chorvatsky, rusky atd.)
  Přehled volných programů satelitu HotBird

Kompletní přehled všech vysílaných programů ze satelitů ASTRA včetně možnosti vyhledávání programů, informace o kmitočtech programů atd. jsou k dispozici také na stránkách společnosti SES ASTRA.

Příjem televizních programů ve vysokém rozlišení HDTV:

Všechny nové televizory jsou dnes vybaveny možností sledovat programy ve formátu HDTV. Abychom mohli televizní programy ve vysokém rozlišení sledovat, je třeba mít také satelitní přijímač který toto umožňuje. Počet televizních programů vysílaných ve formátu HDTV se velmi rychle rozšiřuje, přičemž poskytovatelem nejširší nabídky programů vysílaných v tomto formátu je v současné době Skylink.

Created by D3Soft s.r.o. © 2011